Ankara Statik: Kurumsal

Firmamız 1999 yılında fason toz boya uygulama merkezi olarak ANKARA’nın İvedik OSB bölgesinde kurulmuştur. Firmamız Toz boya fason tünel toz boya tesis eksikliğini görüp 2019 yılında boyahane yatırımı yapmıştır. Gerek boyahane gerek kromat yüzey işlemleriyle uluslararası hizmet ve kalite standartlarında bir tesisi Ankara bölgesine sunmuştur.
Üstün teknoloji ve yüksek kalite prensibi ile müşteri beklentilerini karşılamak için daima çalışacağız. Konusunda uzman ekibimizle Ankara Statik Toz Boya sizler için en iyisini üretmeye ve uygulamaya devam edecektir.

Ankara Statik 1999 yılında Elektrostatik Toz Boya konusunda işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak adına sektöre box tipi Statik Toz Boya tesisi ile Ankara ivedik O.S.B’ de giriş yapmıştır.

Ankara Statik gelişen teknolojileri takip ederek daha hızlı üretim ve profesyonel çözümler sunmak adına yeni tesis kurmak için Ankara Akyurt OSB’ye 4500 m² açık alanda kurulan 2500 m² kapalı alana sahip olan Fabrikanın inşaatına başlamıştır.

Ankara Statik siz değerli müşterilerimize desteği ile büyümeye devam ederken Ankara Akyurt OSB’de son teknoloji ile donatılmış tünel tesisini kendi bünyesinde kurmuş ve faaliyetine başlamıştır.

Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına gelişen teknolojileri takip ederek, her zaman kendimizi ‘’yenileyerek, kaliteli, ekonomik çözümler sunan Ankara Statik , tüm çalışanlarımız ile birlikte gelişme kat ederek Epoksi, Epoksi Polyester ve Polyester Statik Toz Boya konusunda son teknoloji cihazlarımız ve uzman kadromuz ile Yurt içi ve Yurt dışı ihracatlar da sizlerden gelen talep ve istekleri karşılıyoruz.

Ankara Akyurt OSB’de son teknoloji ile donatılmış tünel tesisine alüminyum kromat banyolarını kendi bünyesinde kurmuş ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Ankara Statik 1999’da kurulan ve ortağı olan firmadan ayrılarak kendi markası olan ankara statik toz boya firması ile 2021 yılında faaliyetlerine devam etmektedir.